Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Sen, ol 'web baş, Spider-Man bir tam animasyonlu ve etkileşimli 3D modeli özelliğine Canlı duvar kağıdı prim sürümünü kilidini hit filmi The Amazing Spider-Man 2 dayalı yaptığı kostüm giyen olabilir!
500 Milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği Android için İnternet Tarayıcı. Düşük özellikli ve az depolama alanına sahip cihazlarda bile yüksek performans alacağınız UC Browser uygulaması en çok indirilen İnternet tarayıcıları listesinde ilk sıraları zorlamakta.
Hava durumu Widget - android pazarda tüm hava apps 4.5 yüksek bir derece ile 50 milyondan fazla kullanıcı tercihi, o GO Hava Durumu ve Düğmeler olduğunu
Battery Doctor(Pil Koruyucu) Dünya çapında Android ve iOS'da 150 milyondan fazla indirildi. Battery Doctor¬profesyonel güç yöneticisi£¬pil ömrünü uzatabilen en iyi ücretsiz batarya koruma programıdır.
Android için Facebook Yazılımı Facebook Mobil Android yazılımı yardımıyla kullanıcılar dünyanın en favori sosyal ağı Facebook'a Android telefonları üstünden çabuk ve kolayca bağlanabilirler.
En Çok Kullanılan Haberleşme uygulamalarından bir tanesi Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz WhatsApp uygulamasının sahip olduğu çapraz platform desteği yoluyla, arkadaşlarınız hangi akıllı telefonu kullanıyor olursa olsun onlarla ücretsiz şekilde mesajlaşabilirsiniz.
Sayaç