Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Dünya çapında ünlü bir oyun!Son derece eğlendirici olan bu oyun bağımlılık yapan bir oyun türüdür.
Bir eğlence gitar kahraman tarzı oyun gitar çalmayı ve müzik ritmini takip yeteneklerinizi test edecek. 3 farklı zorluklar onları oynayabilirsiniz 9 şarkı dahil olmak üzere bu oyunu.
Rock yapmaya hazır mısın? Müzik severler bunun şu ana kadar yapılan en bağımlılık yapıcı oyunlardan biri olduğu konusunda hemfikirdirler.
Akıllı android telefonlar artık kullanıcıların müzik aletlerini çalma isteklerini karşılayabiliryorlar. Perfect piano uygulamasıda bunlardan birisi.Tam tuş desteği olan bu program, tek yada çift yönlü olarak kullanılabilmesi açısından oldukça kullanışlı ve basit bir program.
Müzik hero ile kendi rock müziğini yapabilirsin. Tek yapman gereken ekrana dokunarak ritmi yakalamak ve hissetmek.Öğrenmek için bu kolay uygulama tam sana göre bir ritim oyunudur.
Telefonunuz da yer alan zil melodilerinden sıkıldınız mı? Bu durumda sizde Korkunç Zil Sesleri uygulamasını indirebilir ve ayrıca korkunç zil seslerini çalıştırabilirsiniz.
akıllı telefonunuzda artık gitar çalabilirsiniz. Hızlı akor yapabilme ve akor anahtarı.
Band Stars özellikle müzikseverlerin keyifli oynayacağı oyunlardan bir tanesi. Jetpack Joyride ve Fruit Ninja gibi popüler oyunların yapımıcısı olan Halfbrick Studios tarafından tasarlanan bu oyunda kendi müzik grubumuzu kurup şöhret basamaklarını tek tek tırmanacağız.
Gerçek bağlamaya en yakın uygulama artık telefonunuzda veya tabletinizde! Müzik kültürümüzün önemli enstrümanlarından biri olan bağlamayı cep telefonu ve tabletiniz de gerçeğe en yakın haliyle çalabilirsiniz.
Sayaç