Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Yapımcılarından 'BFF - Lise Moda' ve 'Moda Evi' başka epik moda oyunu geliyor. Eğer hayatınızın zaman var gibi popüler ülkeleri, kültürleri ve stilleri keşfetmek için en iyi üç arkadaş, Dünya Turuna Ana, Megan ve Jade katılın.
Dünyaca ünlü popüler şirketlerin logolarını tahmin edebilir misiniz? Görsel hafızanızı test edebileceğiniz oldukça sürükleyici bu oyun 25 milyondan fazla kez indirildi.
Sevdiğiniz bilgi yarışması olan Kim Milyoner olmak ister oyunundan esinlenilmiş güzel bir uygulama.
Milyoner bilgi yarışması ile bilginizi test edin, Mükemmel grafikleri ve ses efekleri ile kendinizi yarışmanın ortasınasınız zannedeceksiniz. Geniş soru arşivi sayesinde bilginizi sınayın.
Joker'de 15 adet soru ve 10 adet jokeriniz hakkınız var. Soruları doğru cevapladıkça para ağacında bir basamak yukarı çıkarsınız. Joker'e tıklayarak joker alabilirsiniz.
Araba yarışlarından, adam öldürmeli oyunlardan sıkıldınızmı bu oyun tam size göre. bu bilgi yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Bilginize güveniyormusunuz. Bu ödüllü yarışmayı deneyin her hafta ödüllü yarışma bölümünde sıralamaya girenler çeşitli ödüllerin sahibi
Bil ve Fethet Osmanlı Apk indir Bilginizi test ederken toprakları fethedin, yeni Osmanlı Generali siz olun! Bil ve Fethet Osmanlı bilgi yarışması tabanlı bir savaş oyunudur. Genel Kültür, Tarih, Sinema, Spor, Coğrafya başta olmak üzere birçok kategoride bilgi sorularını doğru cevaplayın.
Sayaç